OKNA DREWNIANO ALUMINIOWE WARSZAWA I OKOLICE

Okna drewniano aluminiowe to trwałe i solidne okna. Wysokie parametry techniczne jak energooszczędność oraz akustyka zapewnią nam spokój i komfort na lata.

Szeroki wybór trwałych okien drewniano aluminiowych spełniających wysokie wymagania domów pasywnych. Zapraszamy do kontaktu, w naszych Salonach w Warszawie i Legionowie będą mogli Państwo zobaczyć nasze solidne okna drewniano aluminiowe.

Przygotujemy również darmową wycenę oraz pomiar.

okna drewniano aluminiowe infinity

INNOWACYJNE OKNA INFINITY

Alutrend Integral

ALUTREND SMART

INNOWACYJNE OKNA DREWNIANO ALUMINIOWE INFINITY


PRZEŁOMOWA BUDOWA SKRZYDŁA I NOWOCZESNY DESIGN

infinity_alu_widkok_z_wewnatrz
infinity_alu_widok_z_zewnatrz

Okna drewniano aluminiowe Warszawa i okolice

 

Okna to bardzo istotna część budynku, wpływająca na jego wygląd i styl, a także na funkcjonalność. W dzisiejszych czasach nie musimy wybierać pomiędzy stolarką okienną drewnianą a zrobioną z PCV. Okna drewniano aluminiowe zachowują elegancki wygląd drewna, a jednocześnie posiadają wszystkie najlepsze właściwości okien plastikowych.

 

Oferujemy solidne i trwałe okna drewniano aluminiowe. W Warszawie i Legionowie, naszych salonach, można je zobaczyć, uzyskać poradę, darmowy pomiar i wycenę. Nasze okna drewniano aluminiowe posiadają wysokie parametry techniczne, jeśli chodzi o energooszczędność i akustykę. Przystosowane są do wysokich wymagań domów pasywnych. Można je użytkować przez długie lata, zachowują bowiem wszystkie swoje zalety i funkcjonalności. Okna drewniano aluminiowe w Warszawie i okolicach dowozimy bezpłatnie.

 

Piękne okna drewniano aluminiowe o naturalnym wyglądzie

 

Naturalne drewno jest nie do zastąpienia. Rama okienna PCV może być wyprodukowana w drewnopodobnym kolorze, jednak struktura prawdziwego drewna prezentuje się znacznie lepiej. Okna drewniano aluminiowe łączą w sobie wysoką estetykę z trwałością, energooszczędnością, łatwością pielęgnacji, dzięki wykonaniu innowacyjną techniką. Drewniany profil ramy od zewnątrz zabezpieczony jest nakładką z aluminium.

 

Ramy są drewniane po stronie wewnętrznej, co dodaje prestiżu pomieszczeniu, a na zewnątrz aluminiowe, a więc odporne na zniszczenie, łatwe w utrzymaniu, zabezpieczone przed wilgocią, pasujące do nowoczesnego stylu budownictwa. Okna drewniano aluminiowe w Warszawie i Legionowie, w naszych punktach sprzedaży, możecie Państwo wybrać w oparciu o własne potrzeby i rodzaj budynku.

 

Okna drewniano aluminiowe – funkcjonalne, bezpieczne i trwałe

 

Okna drewniano aluminiowe są doskonale zabezpieczone przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych. Aluminiowa nakładka sprawia, że nie szkodzą im promienie słoneczne czy deszcze. Pod nakładką znajduje się pianka izolacyjna, która zapewnia szczelność, energooszczędność oraz zabezpiecza przed hałasem z zewnątrz. Okna drewniano aluminiowe są też bezpieczne i odporne na uszkodzenia mechaniczne.

 

Polecamy szeroki wybór modeli o bogatej kolorystyce, renomowanych producentów. Oferujemy między innymi okna drewniano aluminiowe Alutrend SMART o nowoczesnym designie, innowacyjne okna Infinity, posiadające ukryte skrzydło w ten sposób, że z zewnątrz nie widać ramy, czy Alutrend Quadrat FB z możliwością wyposażenia we wkładkę termiczną, dodatkowo wzmacniającą szczelność.