DRZWI ALUMINIOWE

ALUPROF

DEDYKOWANE BERTRAND

Drzwi zewnętrzne aluminiowe – dlaczego warto je wybrać?

W naszej ofercie posiadamy między innymi wysokiej jakości drzwi zewnętrzne aluminiowe. Ważną zaletą drzwi aluminiowych jest wytrzymałość. Są lekkie, a jednocześnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie będą poddane intensywnej eksploatacji, także jako drzwi antywłamaniowe. Odporne są również na niekorzystne czynniki atmosferyczne, zanieczyszczenia, korozję. Nie odkształcają się i nie blakną. Są bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu, a także atrakcyjne wizualnie.

Symulacja kosztów zewnętrznych drzwi aluminiowych

Wybór drzwi zewnętrznych nie jest prostą sprawą. Musi być to zakup dokładnie przemyślany. Od drzwi wejściowych w dużej mierze zależy nie tylko wygląd, lecz także bezpieczeństwo domu i jego mieszkańców.

Podejmując decyzję o zakupie zewnętrznych drzwi aluminiowych, trzeba poznać ich rodzaje, właściwości, obejrzeć różne modele w punkcie sprzedaży, poradzić się fachowców. W naszych salonach w Warszawie i Legionowie pomagamy dobrać odpowiednie drzwi do rodzaju budynku, wykonujemy symulację kosztów, rozwiewamy wszelkie wątpliwości.

Od rodzaju obiektu budowlanego w dużej mierze będzie zależeć cena drzwi zewnętrznych. Trzeba wziąć pod uwagę również koszty dodatkowe, jak transport, montaż. Czas oczekiwania na wybrany model drzwi zewnętrznych aluminiowych także może generować koszty, wstrzymując postęp prac na budowie. 

Zapraszamy do specjalistycznych salonów w Warszawie i Legionowie. Oferujemy profesjonalne doradztwo i kosztorys, bezpłatny transport w Warszawie i okolicach oraz gwarancję jakości.

Drzwi zewnętrzne aluminiowe klasyczne czy panelowe?

Oferujemy zewnętrzne drzwi aluminiowe klasyczne i panelowe. Różnią się one między sobą rodzajem konstrukcji. Drzwi panelowe opierają się na konstrukcji metalowej z aluminium, w której umieszczony jest panel – płaski lub dekoracyjny. Panel nie jest montowany na stałe, można więc łatwo w każdej chwili odnowić drzwi. Wymiana przebiega szybko i sprawnie, gdyż podstawowa konstrukcja pozostaje ta sama.

W przypadku drzwi zewnętrznych aluminiowych klasycznych taka podmiana nie jest możliwa, gdyż stanowią one jedną całość. 

Kupując drzwi aluminiowe, najlepiej jest wybrać je w specjalistycznym salonie, który oferuje modele dobrej jakości i wytrzymałe, spełniające wysokie normy bezpieczeństwa. Ryzykowny jest zakup drzwi zewnętrznych w dyskoncie, po okazyjnej cenie, gdyż takie produkty mogą nie posiadać odpowiednich parametrów jeśli chodzi o wytrzymałość, energooszczędność, izolację termiczną i akustyczną.