OKNA DREWNIANE WARSZAWA I OKOLICE

 

Wśród naszej ciekawej i bardzo zróżnicowanej oferty znajdują się okna drewniane.

Warszawa to miasto wielkich możliwości, a jedną z nich jest właśnie nasza firma,

która od wielu lat dostarcza swoim Klientom najlepsze produkty w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

 

 

 

strongline

Gwarantujemy Państwu usługi na najwyższym poziomie, które na pewno spełnią Wasze oczekiwania i odpowiedzą na zróżnicowane potrzeby.

Dzięki ogromnemu wyborowi produktów oraz ciągłemu poszerzaniu naszego asortymentu każdy z Państwa z pewnością znajdzie w naszym sklepie coś odpowiedniego dla siebie.

Oferujemy naszym Klientom trzy rodzaje okien drewnianych, które cechują się bardzo dobrym wykonaniem z wyjątkowo trwałych i doskonałych gatunkowo materiałów.
Wielkim atutem naszych produktów jest również ich atrakcyjny i elegancki wygląd.

Dostępne są w ponad dwudziestu kolorach, co daje Państwu możliwość wyboru idealnego modelu do każdego mieszkania bądź domu.

Okna są wykonywane z sosny, dębu lub meranti i dostępne w różnych kształtach. Ich ogromnymi atutami są energooszczędność, antywłamaniowość a także akustyczność.

Jeżeli szukają Państwo okien energooszczędnych zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowoczesnymi oknami. Okna cechują się wysokimi parametrami energooszczędności wyższymi niż w większości okien drewnianych dostępnych na rynku. Okna energooszczędne dzięki innowacyjnej budowie zapewniają wysokie parametry akustyczne i energooszczędne.

Zapewniamy Państwu również różnego rodzaju drzwi balkonowe, które charakteryzują się wielką funkcjonalnością. Są bardzo praktyczne i solidnie wykonane, co sprawia, że klienci są z nich zadowoleni. Oprócz tego dysponujemy również podtynkowymi roletami zewnętrznymi oraz żaluzjami fasadowymi o przeznaczeniu zewnętrznym.

Wszystkie produkty z drewna dostępne w naszej ofercie są bardzo trwałe, solidnie wykonane i z pewnością spełnią Państwa oczekiwania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi oknami:

okna softline

Skontaktuj się z nami

Nasi eksperci odpowiedzą na każde pytanie

SALON LEGIONOWO

ul. Ks. Ignacego Skorupki 28
05-120 Legionowo
kom. +48 507 006 791
kom. +48 508 125 258
mail: biuro@salonstolbud.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Stolarka Premium z siedzibą w Legionowie przy ul. Ks. Ignacego Skorupki 28.