DRZWI WEWNĘTRZNE – WYBIERZ NAJLEPSZE

STYL A.0 Drzwi Barański

Prestige MI-02Drzwi Vivento

MISKANT-1Drzwi Erkado

Drzwi wewnętrzne Warszawa i okolice – najlepsze tylko u nas!

Eleganckie i różnorodne drzwi wewnętrzne w Warszawie i okolicach znajdziecie Państwo w naszej firmie, która odpowiada na potrzeby klientów ciekawą ofertą. Nasze drzwi wewnętrzne cechuje nie tylko ładny wygląd, lecz duży wybór modeli w różnych stylach, bogata kolorystyka i solidność wykonania. Są to wysokiej jakości, solidne produkty znanych marek. W naszej ofercie znajdą państwo podstawowe typy drzwi wewnętrznych: drzwi drewniane malowane, drzwi ramiakowe.

Jeśli szukacie Państwo drzwi w Warszawie, u nas znajdziecie drzwi wewnętrzne o mocnej konstrukcji, funkcjonalne, atrakcyjne wizualnie, a to wszystko w korzystnych cenach. Odpowiadając na oczekiwania klientów, oferujemy drzwi w stylu klasycznym, retro, wyjątkowo eleganckie z linii Prestige, nowoczesne z linii Grande. Kolory do wyboru: biel, różne odcienie beżu i szarości, brąz. 

Drzwi do pokoju w Warszawie – odwiedź nasze salony

Dopasowanie drzwi wewnętrznych nie jest prostą sprawą, lecz w naszych salonach w Warszawie i Legionowie wybór jest ogromny. Służymy także fachową poradą, jak również oferujemy dowóz i montaż drzwi. Warszawa i okolice to nasz teren działania, na którym zdobyliśmy zaufanie wielu zadowolonych klientów.

 

Warto zasięgnąć rady fachowców, drzwi wewnętrzne wybieramy przecież na lata. Dobrać trzeba odpowiedni materiał i sposób wykonania. Do wyboru są drzwi drewniane lite, panelowe lub płytowe. W sypialni, łazience i innych pomieszczeniach, w których liczy się prywatność, najlepiej sprawdzą się drzwi pełne. Do kuchni czy salonu warto wybrać drzwi z przeszkleniami, które zapewnią dopływ światła do pomieszczenia i sprawią, że wnętrze będzie bardziej przyjazne.

Jak wybrać kolor drzwi wewnętrznych? 

Kolorystyka to ważny element, na który należy zwrócić uwagę, dobierając drzwi. Modne ostatnio, białe drzwi powiększają optycznie wnętrze, rozjaśniają je, dodają lekkości. 

Dla ceniących klasykę mamy różnorodne propozycje w naturalnych barwach drewna. Oferujemy także nietypowe modele w mocnych kolorach, dla lubiących odważne aranżacje. 

Wybierając kolor drzwi do pokoju, należy pamiętać, że do pomieszczenia nie należy wprowadzać zbyt wielu barw. Dominować mają dwie, maksymalnie trzy kolory. W przypadku drzwi wewnętrznych mamy jeszcze mniejsze pole manewru, ponieważ powinny pasować zarówno do salonu czy sypialni, jak i do przedpokoju.

Drzwi wewnętrzne muszą być dopasowane kolorystycznie do ściany pomieszczenia, podłogi lub mebli. Idealnie prezentują się drzwi jednolicie dopasowane do podłogi, jednak taki efekt jest trudny do uzyskania. Drzwi mogą być też o kilka tonów jaśniejsze lub ciemniejsze od podłogi. ściany lub mebli. 

Wysokiej jakości lakierowane drzwi Warszawa

Dostępne w naszej ofercie lakierowane drzwi wewnętrzne charakteryzują się gładką powierzchnią, która wygląda estetycznie i jest łatwa do utrzymania w czystości. O ich właściwościach dowiecie się Państwo więcej od pracowników naszych punktów w Warszawie i Legionowie. 

Drzwi lakierowane dostępne są w szerokiej gamie kolorów, łatwo dopasować je do innych elementów aranżacji. W razie uszkodzenia, drzwi lakierowane można łatwo poddać renowacji. Ubytek należy zaszpachlować, a następnie pomalować lakierem we właściwym kolorze.

Nietypowe rozwiązania

W naszej szerokiej ofercie znajdują się, oprócz tradycyjnych modeli, drzwi zlicowane ze ścianą, bezprzylgowe, dyskretne i ukryte. W przypadku drzwi bezprzylgowych zamknięte skrzydło i ościeżnica tworzą wspólną płaszczyznę. Drzwi chowają się w futrynę od strony pomieszczenia, na które się otwierają. W drzwiach ukrytych ościeżnica schowana jest w ścianie. Takie rozwiązanie nazywa się również drzwiami dyskretnymi. 

Po solidne i stylowe drzwi wewnętrzne w Warszawie zapraszamy do naszych salonów.

DRZWI DREWNIANE WARSZAWA?

Solidne drzwi drewniane, malowane znajdą Państwo w naszych salonach w Warszawie i Legionowie. Zapraszamy.

W naszej bardzo szerokiej ofercie znajdą państwo również:

DRZWI ZLICOWANE ZE ŚCIANĄ

DRZWI UKRYTE

DRZWI DYSKRETNE

DRZWI PRZYLGOWE

DRZWI BEZPRZYLGOWE